Kde nás najdete

+420 728 011 845

Sváteční akce

Každý rok pro Vás připravujeme tradiční akce spojené s ročním obdobím a svátky. Na akci je potřeba si dopředu zarezervovat místo.

Únor – Vepřové hody

aneb klasická česká zabíjačka s prdelačkou, jitrnicemi, jelítky, prýtem, ovarem, škvarky a vším, co lze z vepříka udělat. K tomu skvělé pivo a přátelská domácí atmosféra!

akce vepřové hody

Květen – Máje

Květen je lásky čas, ale nejenom láskou živ je člověk. Pro potěchu ducha i těla pořádáme květnovou oslavu plnou dobrého jídla a pití.

Červenec – Svatojakubský večer

Svatojakubský večer je spojený s rožněním selátka, dobrým pitím a za doprovodu country hudby. Všichni příznivci táborových ohňů vítáni.

Září – Olovnické posvícení

Celý rok jsme pěstovali, chovali a sklízeli a nyní je čas to oslavit, sejít se s přáteli a ochutnat, co dobrého se urodilo, vyrostlo a uzrálo.

Listopad – Svatomartinské hody

Svatý Martin je symbolem koncem podzimu a začátku pravé zimy. A také dobou dozrávání vín, která se právě na svatého Martina ochutnávají. Ani my nezůstáváme pozadu spolu se svatomartinským menu. Naposledy to byla kachní paštika jako předkrm, kaldoun s játrovými knedlíčky a pomalu pečená husička na medu a černém pivu se zelím  přílohou.

Aktuálně otevřeno

Dočasně omezujeme otevírací dobu:

pondělí zavřeno
úterý zavřeno
středa 16:30–21
čtvrtek 16:30–21
pátek 16:30–22
sobota 12–22
neděle 12–20

Kde nás najdete


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined method CustomFacebookFeed\CFF_Utils::cff_get_account() in /www/doc/www.uposlednichsil.cz/www/wp-content/plugins/custom-facebook-feed/inc/CFF_Error_Reporter.php:90 Stack trace: #0 /www/doc/www.uposlednichsil.cz/www/wp-content/plugins/custom-facebook-feed/inc/CFF_Utils.php(189): CustomFacebookFeed\CFF_Error_Reporter->add_error('accesstoken', Array, '') #1 /www/doc/www.uposlednichsil.cz/www/wp-content/plugins/custom-facebook-feed/inc/CFF_Utils.php(38): CustomFacebookFeed\CFF_Utils::cff_log_fb_error(Array, 'https://graph.f...') #2 /www/doc/www.uposlednichsil.cz/www/wp-content/plugins/custom-facebook-feed/inc/CFF_Shortcode.php(101): CustomFacebookFeed\CFF_Utils::cff_fetchUrl('https://graph.f...') #3 /www/doc/www.uposlednichsil.cz/www/wp-content/plugins/custom-facebook-feed/inc/CFF_Shortcode.php(509): CustomFacebookFeed\CFF_Shortcode->get_feed_json('posts', 5, 'cs_CZ', false, 172800, '2', 'me') #4 /www/doc/www.uposlednichsil.cz/www/wp-includes/shortcodes.php(381): CustomFacebookFee in /www/doc/www.uposlednichsil.cz/www/wp-content/plugins/custom-facebook-feed/inc/CFF_Error_Reporter.php on line 90